Czym jest cyberbezpieczeństwo
w mojej organizacji?

Otaczają nas miliony urządzeń, które przetwarzają terabajty danych - tablety, smartfony, bankomaty, komputery, autonomiczne systemy sterowania i wiele więcej. Wszystkie tworzą ze sobą sieć wymiany informacji, które rosną wykładniczo każdego dnia. Organizacje coraz częściej otwierają swoje zasoby informatyczne, a tym samym tracą bezpośrednią kontrolę nad ich bezpieczeństwem.

Ponadto, ciągłość biznesowa, zarówno w społeczeństwie
oraz w firmach, jest uzależniona od IT. Przerwy w działaniu systemów informatycznych zatrzymują podstawowe procesy i mogą mieć duży wpływ na dostępność usług. Cyberprzestępcy świadomi tych zagrożeń oraz luk w zabezpieczeniach, napędzani są motywacją czystego zysku finansowego, ideologią lub zleceniem szpiegostwa czy terroryzmu.

Strona infekuje odwiedzających ją użytkowników.

WEBSITE PROTECTION

Na serwerze znajdują się niebezpieczne pliki.

WEBSITE PROTECTION

Ktoś udostępnia dane logowania do Twojej usługi online.

ECRIME PROTECTION

Twoi pracownicy narażają Cię na utratę poufnych danych.

BRAND PROTECTION

Wykorzystanie Twojego logotypu przez przestępców grozi utratą reputacji i zaufania klientów.

BRAND PROTECTION

Cyberprzestępcy wykorzystują Twoją markę do wysyłania złośliwego spamu.

BRAND PROTECTION

Twoja strona nie jest dostępna ze wszystkich lokalizacji na świecie.

WEBSITE PROTECTION

Hakerzy obrali za cel Twoje usługi.

ECRIME PROTECTION

Pliki na Twoim telefonie zostały zaszyfrowane.

ECRIME PROTECTION

 • Cyberprzestępcy nie są niezwyciężeni i mimo, iż powodują rzeczywiste szkody w firmie, możesz podjąć kroki w celu ochrony siebie i swojej organizacji.
 • Cyberbezpieczeństwo to zapewnienie użytkowników, korzystających z Internetu, że ich działania w sieci nie są zagrożone ze strony hakerów.
 • Logowanie się do usług online, wykonywanie przelewów, korzystanie z portali społecznościowych jest obarczone ryzykiem ataków ze strony cyberprzestępców.
 • Stosowanie wszelkich, nawet najlepszych zabezpieczeń nie odstraszy hakerów, którzy będą chcieli zaatakować Twoją organizację.

Bezpieczeństwo Twojej organizacji

Codzienne zdarzenia wskazują liczne zagrożenia stwarzane przez ataki hakerów oraz profesjonalnie zorganizowane grupy cyberprzestępców wykradających własność intelektualną. Zrozumienie ryzyka cyberzagrożeń wyznacza właściwe priorytety i kierunek działań.
To zadanie nie jest łatwe, gdy szybkie tempo zmian technologicznych narzuca ciągłe zmiany.

Cyberzagrożenia Twojej organizacji

Cyberprzestępczy świat bezlitośnie okrada użytkowników Internetu
z poufnych informacji. Walka ze złośliwym oprogramowaniem wymaga ciągłej gotowości i czujności. Złośliwe oprogramowanie nieustannie ewoluuje. Przestępcy stale doskonalą sposoby zarażania kolejnych komputerów. Każda usługa dostępu online jest narażona na atak hakerów.

KAŻDA ORGANIZACJA MOŻE ZREDUKOWAĆ RYZYKO ZWIĄZANE
Z CYBERATAKAMI

PREWENCJA

Połączenie świadomości zagrożeń oraz ochrony przed kradzieżą informacji lub uszkodzeniem systemów. Zapobieganie i ostrożność w projektowaniu i uruchamianiu procesów wymiany informacji jest podstawowym elementem dynamicznie rozwijanej ochrony, która musi dorównać nowym zagrożeniom.

DETEKCJA i REAKCJA

Cyberprzestępcy przechwytują poufne informacje, infekują urządzenia złośliwym oprogramowaniem, kradną pieniądze oraz wyłączają systemy informatyczne. Wykrywając i reagując na cyberataki możemy ograniczyć skutki ich działań.
Niezależny profesjonalny monitoring spoza organizacji stanowi dodatkowy mechanizm ochrony.

Cybersecurity Services

ECRIME PROTECTION Ochrona poufnych i sensytywnych informacji

Lekkomyślność Twoich klientów może spowodować utratę danych do logowania powiązanych ze świadczonymi usługami online.
Pracownicy korzystający z internetu mogą doprowadzić do wycieku poufnych informacji. Cyberprzestępcy mogą wykorzystać pozyskane dane powodując straty finansowe oraz narażając na szwank Twoją reputację.

Czytaj więcej Wyświetl wszystkie

BRAND PROTECTION Ochrona Twojego biznesu przed utratą pieniędzy i reputacji

Phishing jest metodą oszustwa, polegającą na podszywaniu się pod markę i stronę atakowanej firmy, aby wyłudzić poufne informacje. Możesz nie wiedzieć, że w internecie istnieją strony, które wyglądają identycznie jak Twoja. Twoi klienci również mogą się nie zorientować, że zostawiają swoje dane przestępcom. Skutki takich oszustw najbardziej dotykają wizerunek i dobre imię firmy. Dodatkowo, cyberprzestępcy mogą rozsyłać spam podszywając się pod Twoją markę.

Czytaj więcej Wyświetl wszystkie

WEBSITE PROTECTION Dostępność i bezpieczeństwo strony internetowej

Niedostępność strony Twojej organizacji negatywnie wpływa na wizerunek i satysfakcję klientów. Zaburzony dostęp do płatnych usług może prowadzić do niezadowolenia użytkowników oraz potencjalnych roszczeń. Złośliwy kod umieszczony Twojej stronie bądź serwerze może nie tylko infekować Twoich klientów, ale przede wszystkim stanowi poważne zagrożenie dla wszystkich Twoich danych.

Czytaj więcej Wyświetl wszystkie

SIRTLINE
Pomoc w przypadku zainfekowanego komputera

SIRT LINE to uniwersalne narzędzie do profesjonalnej obsługi incydentu dotyczącego złośliwego oprogramowania. Obsługa incydentu polega na szybkim i bezpośrednim kontakcie PREBYTES SIRT z klientem w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie. Za pomocą innowacyjnego narzędzia Forensics Assistant stworzonego przez PREBYTES, pozyskiwane są dane do analizy
z badanego komputera. Ostatnim etapem analizy jest raport końcowy, który zawiera podstawowe informacje dotyczące systemu operacyjnego oraz szczegółowe dane wynikowe wraz z informacją
o wykrytym złośliwym oprogramowaniu.

Czytaj więcej Wyświetl wszystkie

ECRIME PROTECTION – Ochrona poufnych i sensytywnych informacji

PREBYTES Security Incident Response Team w ramach prowadzonej na bieżąco analizy złośliwego oprogramowania, zagrożeń web oraz spam weryfikuje wszystkie symptomy świadczące o próbach wyłudzenia poufnych informacji, haseł lub danych dotyczących kart kredytowych przez fałszywe strony internetowe. Uruchomione inteligentne sensory analizują dane z eliminowanych przestępczych zasobów.

ECRIME PROTECTION to usługa pozwalająca na ochronę danych oraz informacji, które mogą spowodować straty finansowe lub utratę reputacji. Rzetelna analiza incydentu, w którym mogło dojść do wycieku Twoich informacji może ujawnić skalę zagrożenia.

W ramach usługi ECRIME PROTECTION otrzymasz

 • Profesjonalny monitoring cyberzagrożeń, które dotyczą świadczonych przez Ciebie usług online
 • Aktualne informacje o wykrytych atakach hakerów, które są ukierunkowane na Twój biznes
 • Szczegółowe informacje o wykrytych zagrożeniach dotyczące Twojej firmy
 • Bieżące informacje o faktycznym stanie bezpieczeństwa monitorowanego adresu IP oraz sieci
 • Miesięczne raporty dotyczące działań przeprowadzonych przez PREBYTES SIRT

BRAND PROTECTION – Ochrona Twojego biznesu przed utratą pieniędzy i reputacji

PREBYTES Security Incident Response Team nieustannie monitoruje sieć w celu aktywnego poszukiwania stron WWW, wykorzystywanych do ataku phishing. Eksperci wykrywają i blokują strony wykorzystujące wizerunek Twojej firmy do wyłudzania np. danych bankowych. Każda wykryta akcja spamowa cyberprzestępców lub phishing spotka się z reakcją wykwalifikowanych specjalistów.

BRAND PROTECTION to inwestycja w najlepszą ochronę Twojego biznesu oraz Twoich klientów przed utratą pieniędzy i reputacji. Dzięki temu unikniesz ewentualnych roszczeń klientów skierowanych przeciwko Twojej firmie.

W ramach usługi BRAND PROTECTION otrzymasz

 • Informacje w przypadku wykrycia ataku na Twoją markę i podjęcie działań eliminujących zagrożenie
 • Raport zawierający wszystkie strony phishing, które podszywały się pod Twoją stronę
 • Szansę zminimalizowania skutków aktywnego ataku
 • Podsumowanie czy ktoś próbował wykorzystać Twoją markę do rozsyłania spamu w bieżącym miesiącu

WEBSITE PROTECTION - Dostępność
i bezpieczeństwo strony internetowej

WEBSITE PROTECTION to innowacyjny system skanujący Twoją stronę z kilkunastu geolokalizacji na świecie. Monitoruje on i analizuje strony WWW pod kątem zagrożeń. Szybkie wykrycie infekcji, pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się zagrożenia.
WEBSITE PROTECTION natychmiast identyfikuje publicznie dostępne pliki, mogące spowodować ujawnienie wrażliwych informacji o Tobie, bądź Twojej firmie.

WEBSITE PROTECTION to usługa, która na bieżąco monitoruje adresy IP, dostęp i bezpieczeństwo Twojej strony. Dzięki niej Twoja firma zyska na wiarygodności i nie straci zaufania klientów.

W ramach usługi WEBSITE PROTECTION otrzymasz

 • Bieżące informacje dotyczące ciągłej dostępności strony
 • Informacje o ewentualnych problemach związanych z dostępem do Twojej strony, które uwzględnią lokalizację oraz przedział czasowy występujących problemów
 • Dane zawierające informacje o znajdujących się niebezpiecznych plikach na Twoim serwerze
 • Informacje o niebezpiecznym kodzie znajdującym się na Twojej stronie

SIRTLINE - Pomoc w przypadku wykrycia zainfekowanego komputera

SIRTLINE to uniwersalne narzędzie do profesjonalnej obsługi incydentu dotyczącego złośliwego oprogramowania. Obsługa incydentu polega na szybkim i bezpośrednim kontakcie PREBYTES SIRT z klientem w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie.

Za pomocą innowacyjnego narzędzia Forensics Assistant stworzonego przez PREBYTES, pozyskiwane są dane do analizy z badanego komputera. Ostatnim etapem analizy jest raport końcowy, który zawiera podstawowe informacje dotyczące systemu operacyjnego oraz szczegółowe dane wynikowe wraz z informacją o wykrytym złośliwym oprogramowaniu.

Zautomatyzowane zadania pozwalają ograniczyć czas trwania kontaktu do minimum.
W przypadku potrzeby wykonania badania manualnie, analityk przeprowadzi swojego rozmówcę przez cały proces.

Podczas wykonywanego badania nie jest instalowane żadne oprogramowanie.
Forensics Assistant jest gotowy do użycia w chwili jego pobrania.

SIRTLINE to natychmiastowe wsparcie w przypadku podejrzeń lub wykrycia aktywności złośliwego oprogramowania na Twoim urządzeniu.

 • Kontakt naszego analityka. W pierwszym kroku omówimy przebieg badania oraz czynności, które zostaną wykonane.
 • Wykonanie badania. Wspólnie sprawdzimy, czy w Twoim komputerze zainstalowało się złośliwe oprogramowanie.
 • Przesłanie danych. Zgromadzone informacje są zaszyfrowane i przygotowane do wysłania.
 • Analiza. Nasi analitycy przebadają dane w bezpiecznym labolatorium.

PREBYTES Security Incident Response Team

PREBYTES świadczy usługi reagowania na incydenty. Dedykowany zespół Security Incident Response Team jest gotowy do podjęcia oraz obsługi zgłoszonego przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, iż pierwsze 24 godziny ataku są najbardziej krytyczne dla chronionej infrastruktury. Każdy wykryty lub zgłoszony atak spotka się z naszą natychmiastową reakcją.

PREBYTES Security Solutions Team

Czym byłaby wiedza o incydentach, gdyby nie była wykorzystywana do tworzenia innowacyjnych technologii chroniących przed cyberatakami. PREBYTES stworzył zespół ekspertów, którzy tworzą unikalne rozwiązania wspomagające reagowanie na incydenty bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania są projektowane według najnowszych standardów bezpieczeństwa.

Zaufali nam

Kontakt

Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk, Polska +48 (17) 785 19 85 hello

ISO 27001 - ZAKRES CERTYFIKACJI

Obsługa incydentów, świadczenie usług mających na celu implementację rozwiązań IT w zakresie ochrony i zabezpieczeń, doradztwo technologiczne, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, audyty aplikacji i sieci oraz wsparcie w zakresie bezpieczeństwa IT.